loader image

Misja

Jesteśmy pasjonatami sportu i aktywności fizycznej. Chcemy zaszczepiać w dzieciach miłość do sportowego trybu życia, a przy okazji wyłuskiwać i rozwijać prawdziwe sportowe talenty.

Naszą misją jest kompleksowe wyszkolenie przyszłego pokolenia polskich piłkarzy – lepszych, ambitniejszych i bardziej świadomych wyzwań, jakie niesie za sobą kariera profesjonalnego zawodnika.

Chcemy wzorować się na najlepszych, dlatego nasi zawodnicy trenują według system szkolenia Coerver® Coaching. Jest on obecnie najlepszym i najefektywniejszym system szkolenia młodych zawodników na świecie i stosują go czołowe europejskie kluby takie jak: Manchester United, AC Milan, Real Madryt, Arsenal Londyn czy Bayern Monachium.

• System opiera się na piramidzie, która składa się z 6 poziomów szkolenia.
  • Zawodnicy rozpoczynają szkolenie od podstawy piramidy (Ball Mastery – mistrzowskiego panowania nad piłką) i w miarę nabywania umiejętności przechodzą wyżej na kolejne etapy szkolenia, aż do szczytu.
  • Coerver® Coaching skierowany jest do wszystkich piłkarzy. Szczególnie jednak dla młodych zawodników w wieku 4-16 lat.
  • Treningi skupiają się na rozwoju indywidualnych umiejętności, jak i grze w małych grupach.

Coerver® Coaching to nie tylko system treningu, ale także filozofia postrzegania piłki nożnej. W myśl tej koncepcji o sile zespołu decydują indywidualne umiejętności piłkarskie zawodników. To kompleksowy system szkolenia, w którym nie tylko harmonijnie kształtowane są wszystkie elementy niezbędne do wychowania profesjonalnego zawodnika, ale również te potrzebne do zbudowania drużyny.

STRONA W BUDOWIE