loader image

Zacięty mecz Akademii rocznika 2008/09 z Unią Bieruń

8 kwietnia rozegraliśmy 1 kolejkę ligową, mierząc się u siebie na orliku z Unią Bieruń Stary.

Weszliśmy super w mecz, pełna mobilizacja zespołu i walka od pierwszych minut spowodowała, że po pierwszej połowie wygrywaliśmy zasłużenie 3-1 z bardzo dobrą drużyną z Bierunia. Takiej walecznej drużyny KSB rocznika 2008/09 jeszcze nikt nie widział, a cały zespół rozgrywał świetne zawody, zdarzały się minimalne błędy choć nie rzucające się w oczy dla kibiców.

W drugiej połowie nasz zespół też miał okazje do zdobycia bramki, lecz piłka nie słuchała nas, za to przeciwnik wykorzystał nasze proste błędy oraz momentami brak koncentracji przez niektórych zawodników i tak w drugiej połowie tracimy 3 bramki, niestety przegrywając spotkanie 4-3.

Trener Radek: Muszę pochwalić zespół, ponieważ zawodnicy zagrali z charakterem, walecznie od początku spotkania, w pierwszej połowie śmiało mogliśmy strzelić jeszcze 3 bramki. W drugiej połowie zabrało koncentracji i zdarzały nam się proste błędy, co kosztowało utratę bramek, Bieruń w drugiej połowie miał dużo szczęścia, piłka przy dwóch golach wkulała się do bramki.

Dziękuję drużynie za zaangażowanie przez cały mecz, zdobyte doświadczenie pomoże młodym zawodnikom w kolejnych meczach, że gra się do końca i trzeba być skoncentrowanym przez całe spotkanie 🙂