loader image

Wygrana orlików KSB rocznik 2008/09

W sobotę mierzyliśmy się z Siódemką Tychy na wyjeździe, mecz rozgrywaliśmy w pięknych, nowych strojach, które przyniosły nam szczęście. Dobra gra od początku spotkania, lecz pierwsi tracimy gola z rzut wolny. Nie załamujemy się i gramy dalej dobrze, strzelając trzy bramki w pierwszej połowie.
Na drugą połowę wychodzimy naładowani do gry i strzelamy jeszcze dwie bramki, wynik końcowy 5-1 dla KSB. Na jesień przegraliśmy z tą samą drużyną 10-3, także udany rewanż dla naszej drużyny 🙂

W barwach KSB żółto-pomarańczowych zagrali: Mateusz Bukowy w bramce, Szymon Jędrzejczyk, Kacper  Carbogno, Paweł Kowalski, Alan Czarnota, Szymon Krzemiński, Franek Bednarek, Mikołaj Witoszek, Bartek Kapusta oraz debiutujący w meczu ligowym Szymon Szweda.

Super mecz, pełen walki oraz zaangażowanie przez zawodników KSB! Oby było tak zawsze!

W tym meczu kontuzji nabawił się Mikołaj Witoszek, dlatego życzymy Mikołajowi szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko !!!!!