loader image

Witamy na nowej stronie


Witamy na nowej stronie internetowej Akademii Sportu KSB Lędziny.

Zachęcamy również do zaglądania na naszego facebooka https://www.facebook.com/ksbledziny/, gdyż będziemy tam zamieszczać bieżące informacje organizacyjne na temat treningów, sparingów, godziny wyjazdów na turnieje i inne pojawiające się w trakcie tygodnia treningowego.

Jeśli nie masz masz konta na fecebooku zachęcamy do założenia, chociażby tylko po to, aby być na bieżąco z informacjami i zdjęciami Akademii KSB. Przecież nie musisz publikować postów, dodawać zdjęć, zapraszać tysięcy znajomych, czy też ujawniać prywatnych informacji. Wystarczy założyć konto i się zalogować, aby być na bieżąco. Polecamy filmik jak założyć konto na facebooku w 1 minutę: https://www.youtube.com/watch?v=QMx1TjWoPKY.

 

Ponadto jak już zapowiadaliśmy, wdrażamy elektroniczny system zarządzania klubem ProTrainUp, który jest podobny do tego, który stosuje wiele szkół jako dziennik elektroniczny. W systemie znajdą się wszystkie informacje o zawodniku, obecności, badania lekarskie, wyniki testów sprawnościowych, informacje o składkach, statystyki meczowe, informacje przekazywane przez trenerów i wiele innych. Każdy zawodnik oraz każdy rodzic będzie miał swój login i hasło, aby móc się zalogować do systemu i obejrzeć wszystkie interesujące go informacje. Szczegóły podamy na początku września. Dla zainteresowanych podajemy stronę internetową https://protrainup.com/pl, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat systemu.