loader image

Śląska Liga Orliczek

W niedzielne popołudnie nasze dziewczyny zagrały w Żywcu w ramach zaległej kolejki Śląskiej Ligii Orliczek. Dziewczyny w pierwszym spotkaniu przegrały z gospodarzami turnieju Mitechem Żywiec 5:0. Warto odnotować, że do przerwy był remis 0:0 i nic nie wskazywało na to, że nasz zespół może w tym meczu przegrać. Niestety po pierwszym golu Mitech poszedł za ciosem i wykorzystywał szereg błędów popełnianych przez nasz zespól. Po pierwszym meczu trener przeprowadził rozmowę mającą na celu zmianę nastawienia zawodniczek w drugim spotkaniu. Rozmowy przyniosły efekt w postaci zdecydowanie lepszej gry. Dziewczyny panowały na boisku od pierwszej do ostatniej minuty i pewnie pokonały zespół z Gliwic 6:0 tym samym zmazując plamę z pierwszego spotkania.

Wystąpiliśmy w Składzie: Lozio, Galus, Tuszyńska, Gajer, Drabik, Hilus, Faroń, Parusel, Palichleb, Warelis, Wróbel.