loader image

Podsumowanie obozu


Dziękujemy wszystkim obozowiczom za wspaniała pracę i mile spędzone 7 dni obozu. Na obóz pojechało 38 zawodników, najmłodsi mieli 6 lat, najstarsi 12 lat, jednak wszyscy świetnie się dogadywali.

Intensywnie pracowaliśmy nad umiejętnościami i szlifowaliśmy technikę piłkarską. Zrealizowaliśmy ponad 56 godzin treningów w ciągu 7 dni, co odpowiada 7 miesięcznej pracy na regularnych popołudniowych treningach. Dobra robota!

Do tego codzienna poranna zaprawa przy muzyce z trener Moniką, po której śniadanie smakowało jeszcze bardziej :).

Ale nie było łatwo!

Żadnego leniuchowania, żadnych chrupek, chipsów, żelek, coca-coli i słodzonych napojów gazowanych. W zamian za to pełnowartościowe posiłki, herbata, przepyszny kompot i hektolitry wody wypijanej na treningach. Daliście radę jesteśmy z Was dumni!

Żadnych smartfonów, tabletów i gier komputerowych, za to cała masa spinerów i… łapek na komary :), które stały się hitem obozu i wywoływały mnóstwo uciechy i radości. Jednak można na kilka dni wyłączyć wirtualny świat! Brawo!

Uczyliśmy się samodzielności, wiązania sznurowadeł, wysyłania kartek do rodziców, sprzątania i dbania o czystość i higienę. Super!

Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia w przyszłym roku.