loader image

Po raz kolejny w kadrze śląska


Zawodniczki Akademii Sportu KSB Lędziny po raz kolejny zagrały w kadrze śląska.

W sobotę 30 września reprezentacja młodziczek Śląskiego Związku Piłki Nożnej, w której wystąpiły zawodniczki Akademii Spotu KSB Lędziny mierzyła się z rówieśniczkami z Łódzkiego ZPN. Mecz na boisku w Sosnowcu-Niwce zakończył się zwycięstwem śląska.

Śląski Związek Piłki Nożnej U13 – Łódzki Związek Piłki Nożnej U13 2:1 (2:0)
Bramki: Predecka 7 i 29.
ŚlZPN U13: E. Sikora (Sok) – Kielesz, Palichleb, A. Sikora, Warelis – Młynek, Witek, Krótki, Bochańska – Predecka, Piętakiewicz oraz Talik, Ostalecka, Sadurska, Karolska, Ozieriańska, Tuszyńska.

Nasze zawodniczki świetnie sobie radzą na boisku co owocuje kolejnymi powołaniami na zgrupowania i konsultacje selekcyjne.

Kolejne zawodniczki Akademii, ale tym razem młodsze o rok (rocznik 2006), zostały powołane z czego jesteśmy bardzo dumni. Już w następną środę Martyna Galus, Zuzanna Lodzio, Kornelia Ścierska oraz Martyna Hilus stawią się na boisku AKS Niwka Sosnowiec, aby wziąć udział w konsultacjach selekcyjnych rocznika 2005 U13 organizowanych przez Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej wraz z Trenerami Kadry Ślaskiego Związku Piłki Nożnej Dziewczyn