loader image

Mimo I miejsca w lidze dalej liczy się nauka oraz zdobywanie doświadczenia!


W rundzie jesiennej rocznik 2008/09 trenera Radka Roszaka brał udział w lidze w kategorii orlik- 2008 i mł. Drużyna spisała się świetnie przez całą rundę, zdobywając I miejsce w lidze, grając ze swoimi rówieśnikami z okolicznych klubów.
W dalszym ciągu wyniki nie są dla nas ważne, wiadomo że zwycięstwo cieszy, a porażka uczy, lecz stawiamy na naukę oraz zdobywamy doświadczenie grając w lidze, która jest dla na również treningiem.

W zespole zagrało w sumie 18 zawodników, a do I miejsca w przyczynili się: Mateusz Bukowy w bramce, Patryk Borkowski, Natan Zych, Franciszek Bednarek, Kacper Carbogno- Barnabe, Alan Czarnota, Grzegorz Gil, Michał Gonscz, Szymon Jędrzejczyk, Wiktoria Kapica, Bartosz Kapusta, Paweł Kowalski, Szymon Krzemiński, Karol Mastela, Oliwier Miśka, Oliwier Piątek, Szymon Szweda oraz Mikołaj Witoszek.

Oto wyniki wszystkich spotkań:

1 kolejka: MKS Lędziny – KSB Lędziny 3:7

2 kolejka: KSB Lędziny – GROM Świerczyniec 4:2

3 kolejka: PAUZA

4 kolejka: Piast Bieruń – KSB Lędziny 0:4

5 kolejka: KSB Lędziny – GTS Bojszowy 10:2

6 kolejka: KSB Lędziny – MKS Lędziny 7:7

7 kolejka: GROM Świerczyniec – KSB Lędziny 3:6

8 kolejka: PAUZA

9 kolejka: KSB Lędziny – Piast Bieruń 14:0

10 kolejka GTS Bojszowy – KSB Lędziny 6:4

Brawa dla chłopaków za walkę oraz zaangażowanie w każdym spotkaniu, dziękujemy rodzicom za wsparcie w każdym meczu oraz w pomocy przygotowaniu boiska orlik, gdy było one całkowicie zalane, razem daliśmy radę i zawodnicy dzięki temu rozegrali mecz z Piast Bieruń.