loader image

Mecze odwołane do 26 kwietnia 2020


Szanowni Państwo,

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi i II ligi oraz 3. ligi i pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i Futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.

W związku z powyższym wszystkie mecze Pucharu Polski kobiet, Ekstraligi kobiet, I ligi kobiet, Centralnej Ligi Juniorek U-17, Centralnej Ligi Juniorek U-15, rozgrywek reprezentacji WZPN Trampkarek U-14 oraz turnieje strefowe Klubowych Mistrzostw Polski Dziewcząt U-13, których rozegranie planowane było do dnia 26 kwietnia 2020 roku włącznie, zostają odwołane.

 

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN

Domestic Competitions Department